EXB-U18754JX
MFR.Part #
EXB-U18754JX
JLCPCB Part #
C20027099
Package
0502
Description
31mW 4 750kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0502 Resistor Networks, Arrays ROHS