ERJ-U1DF3480U
MFR.Part #
ERJ-U1DF3480U
JLCPCB Part #
C1014730
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS