ERJ-U08F1210V
MFR.Part #
ERJ-U08F1210V
JLCPCB Part #
C1860126
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS