CRGH2010F19R6
MFR.Part #
CRGH2010F19R6
JLCPCB Part #
C2147533
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS