ERJ-3RED57R6V
MFR.Part #
ERJ-3RED57R6V
JLCPCB Part #
C20023430
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS