ERA-2AED472X
MFR.Part #
ERA-2AED472X
JLCPCB Part #
C2075348
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS