ERJ-P03F7682V
MFR.Part #
ERJ-P03F7682V
JLCPCB Part #
C4124548
Description
-55℃~+155℃ 200mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS