ERJ-U14D8200U
MFR.Part #
ERJ-U14D8200U
JLCPCB Part #
C1694580
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS