ERJ-U1DF2260U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2260U
JLCPCB Part #
C1861341
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS