ERA-8VRW1542V
MFR.Part #
ERA-8VRW1542V
JLCPCB Part #
C5688767
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS