CR2010-FX-6493ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR2010-FX-6493ELF
JLCPCB Part #
C4181123
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS