ERJ-6RBD1052V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1052V
JLCPCB Part #
C2107428
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS