ERJ-PA2D57R6X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PA2D57R6X
JLCPCB Part #
C4206976
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 200mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS