ERJ-U1DF2200U
MFR.Part #
ERJ-U1DF2200U
JLCPCB Part #
C1861338
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS