ERJ-S1TJ203U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ203U
JLCPCB Part #
C2143424
Description
-55℃~+155℃ 1W 20kΩ 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS