ERJ-L1WUF78MU
MFR.Part #
ERJ-L1WUF78MU
JLCPCB Part #
C1724317
Description
-55℃~+125℃ 1W 78mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS