ERJ-S02F4643X
MFR.Part #
ERJ-S02F4643X
JLCPCB Part #
C2127737
Description
-55℃~+155℃ 100mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS