ERJ-B2AJ104V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ104V
JLCPCB Part #
C4160857
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS