ERJ-U12J364U
MFR.Part #
ERJ-U12J364U
JLCPCB Part #
C4326318
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS