ERJ-1TNF1540U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1540U
JLCPCB Part #
C2147270
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS