CRCW251220R0FKTG
MFR.Part #
CRCW251220R0FKTG
JLCPCB Part #
C2147873
Description
-55℃~+155℃ 1W 20Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount