ERJ-S03D6653V
MFR.Part #
ERJ-S03D6653V
JLCPCB Part #
C2115618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 665kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS