ERJ-U02F3480X
MFR.Part #
ERJ-U02F3480X
JLCPCB Part #
C1858929
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS