ERJ-U1TJ105U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ105U
JLCPCB Part #
C4182729
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS