ERA-8VRB2321V
MFR.Part #
ERA-8VRB2321V
JLCPCB Part #
C6613819
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS