ERJP06J474V
MFR.Part #
ERJP06J474V
JLCPCB Part #
C441963
Description
-55℃~+155℃ 400V 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS