ERJ-S03D6652V
MFR.Part #
ERJ-S03D6652V
JLCPCB Part #
C2115905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS