ERA-6APB513V
MFR.Part #
ERA-6APB513V
JLCPCB Part #
C2079202
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS