ERJ-B2AJ754V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ754V
JLCPCB Part #
C4071209
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS