ERJP03F9312V
MFR.Part #
ERJP03F9312V
JLCPCB Part #
C2122862
Description
-55℃~+155℃ 200mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS