ERJ-U12J221U
MFR.Part #
ERJ-U12J221U
JLCPCB Part #
C1014319
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS