ERA-2APB752X
MFR.Part #
ERA-2APB752X
JLCPCB Part #
C4046424
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS