ERJ-1GJJ562C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ562C
JLCPCB Part #
C20022508
Description
-55℃~+125℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS