ERJ-6RBD5230V
MFR.Part #
ERJ-6RBD5230V
JLCPCB Part #
C2107157
Description
-55℃~+125℃ 100mW 523Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS