ERA-1ARC5231C
MFR.Part #
ERA-1ARC5231C
JLCPCB Part #
C19460613
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS