ERJ-H3ED5232V
MFR.Part #
ERJ-H3ED5232V
JLCPCB Part #
C6034873
Description
-55℃~+175℃ 125mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS