ERJ1GNF2002C
MFR.Part #
ERJ1GNF2002C
JLCPCB Part #
C713490
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS