ERJ-S14D2673U
MFR.Part #
ERJ-S14D2673U
JLCPCB Part #
C1699957
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS