ERJ-U03J204V
MFR.Part #
ERJ-U03J204V
JLCPCB Part #
C1858574
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS