SR731HTTC6R2J
MFR.Part #
SR731HTTC6R2J
JLCPCB Part #
C4033600
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS