EEV-TA1A101P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-TA1A101P
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100uF 10V 6.2mm 62mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD