EEV-TG1A101P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-TG1A101P
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100mA@100kHz 100uF 10V 1Ω@100kHz 6.2mm 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD