AFK336M25C12B-F
MFR.Part #
AFK336M25C12B-F
Description
-55℃~+105℃ 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 33uF 5mm 6.1mm 700mΩ@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS