ECO-S1KP822EA
MFR.Part #
ECO-S1KP822EA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 38mΩ@120Hz 50mm 6.705A@100kHz 80V 8200uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS