ERJ2GEJ825X
MFR.Part #
ERJ2GEJ825X
JLCPCB Part #
C413043
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS