EEV-TA1E101P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-TA1E101P
JLCPCB Part #
C6033195
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 1000hrs@125℃ 100uF 25V 54.6mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD