EEV-HB1C220R
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-HB1C220R
Description
-40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 22uF 5.8mm 5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD