ERA-3VEB1301V
MFR.Part #
ERA-3VEB1301V
JLCPCB Part #
C1861560
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS