ECW-FE2J334K
MFR.Part #
ECW-FE2J334K
JLCPCB Part #
C3804878
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 330nF 630V ±10% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS