EEHZA1V270P
MFR.Part #
EEHZA1V270P
JLCPCB Part #
C542451
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 130mA@100Hz 27uF 35V 6.1mm 6.3mm 60mΩ ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS